Hosszabbítás #107: Újra vk-t nyert Rasovszky Kristóf, Juhász Dorka bemutatkozása a WNBA-ben

Eurosport podcast - Podcast készítő Eurosport

2019 után nyert újra nyíltvízi úszó világkupa versenyt Rasovszky Kristóf, világ- és Európa-bajnok úszónk. Kristófot a legutóbbi győzelme óta eltelt időszakról, a hosszútávú úszóversenyeket eldöntő nüanszokról, a nyílt víz és a medence közötti átjárásról és az idei programjáról, mostani állapotáról kérdezzük. A hétvégén bemutatkozott a WNBA-ben, a legrangosabb tengerentúli profi kosárlabda bajnokságban Juhász Dorka. A magyar játékos, akivel néhány éve, amerikai egyetemi pályafutása kezdetén beszélgettünk, az idei drafton a 16-ik helyen kelt el, és a jól sikerült előszezon után a csapat kerettagja lett, az alapszakasz első mérkőzésén pedig közel negyed óra játéklehetőséget kapott. Juhász amerikai helyzetéről Patonay Ádámmal, a játékos menedzserével beszélgetünk. Az Ácsi! rovatban megint előkerül minden, amit érdekesnek találtunk a héten, a Veszprém és a Hertha kiesése, Senánszky Petra országos csúcsa, a BL- és EL-döntők párosítása, és persze egy óriási elnézéskérés részünkről, Marozsán Fábián felé.Hosted by Ausha. See ausha.co/privacy-policy for more information.